55.050.10 - COLLINS LSL MEN - Moška srajca z dolgimi rokavi
16,38 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 42 | 194 | 391 | 457 | 224 | 42 |
Osnovni podatki
| Koda | 55.050.10-S |
| Model | COLLINS LSL MEN |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.36 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Cut | Klasičen |
| Črtna koda | 8605040075098 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.34 m |
| Teža bruto kartona | 8.48 kg |
| Volumen kartona | 0.08 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620530000000 |
